Grup Reyting Fan Forum
Forum Üye değilseniz biran önce "Kayıt Ol" yazan yere tıklayarak siteden tüm kayıtlı kullanıcılar gibi yararlanabilirsiniz. Ziyaretçi olarak sitemizde bulunan üyeler gizli olan bölümlere ulaşamazlar ve mesaj yazamazlar.

Foruma üyeyseniz "Giriş Yap" yazan yere tıklayarak kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapabilirsiniz.

Ziyaretçi olarak dolaşmaya devam etmek için "Do not display again" yazan yere tıklayınız.

Grup Reyting Fan Forum Yönetimi
Grup Reyting Fan Forum
Forum Üye değilseniz biran önce "Kayıt Ol" yazan yere tıklayarak siteden tüm kayıtlı kullanıcılar gibi yararlanabilirsiniz. Ziyaretçi olarak sitemizde bulunan üyeler gizli olan bölümlere ulaşamazlar ve mesaj yazamazlar.

Foruma üyeyseniz "Giriş Yap" yazan yere tıklayarak kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapabilirsiniz.

Ziyaretçi olarak dolaşmaya devam etmek için "Do not display again" yazan yere tıklayınız.

Grup Reyting Fan Forum Yönetimi
Grup Reyting Fan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grup Reyting Fan Forum

Grup Reyting Fan Forum, Grup Reyting şarkıları, Grup Reyting resimleri, Grup Reyting şarkı sözleri, Grup Reyting video Klipleri, Grup Reyting videoları, Funda Kılıç, Dj Şahin, Falcon, Mc Sermon, Funda Kılıç resimleri Birini Bıraktım

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» GrupReyting FaN Forumu
FUNDA KILIÇ Kimdir Icon_minitime4/8/2010, 22:05 tarafından FuaTT

» Reyting - Birini Biraktim (ikinci klip)
FUNDA KILIÇ Kimdir Icon_minitime22/9/2009, 23:09 tarafından tscaka

» MC Sermon Kimdir
FUNDA KILIÇ Kimdir Icon_minitime8/9/2009, 06:22 tarafından tylorage

» FUNDA KILIÇ Kimdir
FUNDA KILIÇ Kimdir Icon_minitime5/9/2009, 08:32 tarafından betü$

» futboL nediR ?
FUNDA KILIÇ Kimdir Icon_minitime29/8/2009, 23:22 tarafından NazLi BeBek

Galeri
FUNDA KILIÇ Kimdir Empty
En iyi yollayıcılar
tscaka
FUNDA KILIÇ Kimdir Vote_lcapFUNDA KILIÇ Kimdir Voting_barFUNDA KILIÇ Kimdir Vote_rcap 
NazLi BeBek
FUNDA KILIÇ Kimdir Vote_lcapFUNDA KILIÇ Kimdir Voting_barFUNDA KILIÇ Kimdir Vote_rcap 
MedCezir
watansewer
cemrem
Lejyoner
*~kübiş-tecno*~
betü$
busem
Akif_Kaan

FUNDA KILIÇ Kimdir

+5
tscaka
Akif_Kaan
watansewer
Lejyoner
MedCezir
9 posters
YazarMesaj
MedCezir
Admin
MedCezir

FUNDA KILIÇ Kimdir Empty
MesajKonu: FUNDA KILIÇ Kimdir   FUNDA KILIÇ Kimdir Icon_minitime20/5/2009, 05:00

Funda Kılıç

FUNDA KILIÇ Kimdir Funda01FUNDA KILIÇ Kimdir Funda02
Kulağa çok hoş gelen yumuşak sesiyle, dinleyenleri büyüleyen Funda; hoş görünümü, göz kamaştırıcı dans hareketleri ve kendine has mimikleriyle izleyenleri de kendine hayran bırakıyor.

Ayrıca ingilizce şarkı söyleme yeteneği de bulunan sanatçı, yeni çalışmalarda bu yeteneğini gözler önüne serecektir.

Komple bir sanatçı olan star adayımız, kısa sürede adından sıkça söz ettirecektir. lol!
http://www.blogyazari.com
Lejyoner

Lejyoner

FUNDA KILIÇ Kimdir Empty
MesajKonu: Geri: FUNDA KILIÇ Kimdir   FUNDA KILIÇ Kimdir Icon_minitime17/6/2009, 05:58

Gerçektende Ses Tonu Müthiş İngilizceyede Hakimiyeti Oldukça İyi.İnşallah Hakettiği Yerde Olur.Başarılar Funda Kılıç
watansewer

watansewer

FUNDA KILIÇ Kimdir Empty
MesajKonu: Geri: FUNDA KILIÇ Kimdir   FUNDA KILIÇ Kimdir Icon_minitime15/7/2009, 06:46

ben bu forumun yeni uyesiyim. yorumlarıma bakınca sanki herseyi elestren bi kisilik gbi algılanabilirim . ama ole diilim. elestrilmicek gbi deil . funda kmdir deyince sandım ki dogumundan bugune biyografisini yazdın flan sandım. ama sen herkesin bildiği seyleri yazmıssın. bu siteye uye olan herkes bilior bunları zaten.
watansewer

watansewer

FUNDA KILIÇ Kimdir Empty
MesajKonu: Geri: FUNDA KILIÇ Kimdir   FUNDA KILIÇ Kimdir Icon_minitime15/7/2009, 07:28

bayıldım bu kadına hastaa oldum
Akif_Kaan

FUNDA KILIÇ Kimdir Empty
MesajKonu: Geri: FUNDA KILIÇ Kimdir   FUNDA KILIÇ Kimdir Icon_minitime6/8/2009, 18:22

watansever gerçekten haklısın doğru bir nokta bende biyografisini yazmıştır sandıma ma sadece senin benim ve herkesin bildiği şeyler ve ayrıca bende hastayıım funda ya:D
tscaka

FUNDA KILIÇ Kimdir Empty
MesajKonu: Geri: FUNDA KILIÇ Kimdir   FUNDA KILIÇ Kimdir Icon_minitime9/8/2009, 20:55

arkadaşlar sizlere bende katılıyorum daha iyi bir biyografisini bekliyoruz
MedCezir
Admin
MedCezir

FUNDA KILIÇ Kimdir Empty
MesajKonu: Geri: FUNDA KILIÇ Kimdir   FUNDA KILIÇ Kimdir Icon_minitime15/8/2009, 16:03

Arkadaşlar herşey tek başına olmuyor adı üzerinde burası bir forum. Yani paylaşım esasına dayalı bir site. sizin edindiğiniz bilgiler varsa siz de paylaşarak destek olabilirsiniz.
yorumlarınız için teşekkürler
http://www.blogyazari.com
betü$

FUNDA KILIÇ Kimdir Empty
MesajKonu: Geri: FUNDA KILIÇ Kimdir   FUNDA KILIÇ Kimdir Icon_minitime19/8/2009, 19:56

harikasııııın bayılıorum sanaaa.......
cemrem

FUNDA KILIÇ Kimdir Empty
MesajKonu: Geri: FUNDA KILIÇ Kimdir   FUNDA KILIÇ Kimdir Icon_minitime21/8/2009, 01:34

evet ya harika birisi fizik felan 10 numara ayrıca sesde süper beyenilmeyecek hiç bir tafarı yok Wink
tscaka

FUNDA KILIÇ Kimdir Empty
MesajKonu: Geri: FUNDA KILIÇ Kimdir   FUNDA KILIÇ Kimdir Icon_minitime21/8/2009, 03:15

herşeyi ile süper merak ettigim bir şey var acaba kendisi bu foruma hiç bakıomu
cemrem

FUNDA KILIÇ Kimdir Empty
MesajKonu: Geri: FUNDA KILIÇ Kimdir   FUNDA KILIÇ Kimdir Icon_minitime21/8/2009, 22:32

evet ya keşke baksa tabi diğerleride
tscaka

FUNDA KILIÇ Kimdir Empty
MesajKonu: Geri: FUNDA KILIÇ Kimdir   FUNDA KILIÇ Kimdir Icon_minitime22/8/2009, 01:13

zaman olmaya bilir belki
*~kübiş-tecno*~

FUNDA KILIÇ Kimdir Empty
MesajKonu: Geri: FUNDA KILIÇ Kimdir   FUNDA KILIÇ Kimdir Icon_minitime26/8/2009, 02:41

yhha bayıldım ben fundaya eylemden sonra hastası olduğum 2. kişi:D paylasım için saOL
tscaka

FUNDA KILIÇ Kimdir Empty
MesajKonu: Geri: FUNDA KILIÇ Kimdir   FUNDA KILIÇ Kimdir Icon_minitime29/8/2009, 21:33

AYNE YHA Kendine has dansları varmıs izlemeyi çok isterim
Efsane Erdinç

FUNDA KILIÇ Kimdir Empty
MesajKonu: Geri: FUNDA KILIÇ Kimdir   FUNDA KILIÇ Kimdir Icon_minitime29/8/2009, 22:12

Funda abLa süpersin diqer Dj Şahin , FaLcon ve eric seRmon da süper ama sen daha bi başkasın
betü$

FUNDA KILIÇ Kimdir Empty
MesajKonu: Geri: FUNDA KILIÇ Kimdir   FUNDA KILIÇ Kimdir Icon_minitime5/9/2009, 08:32

ya funda yaaa. senlee karşılıklı dans etmeyii çokk isterimmm...... müthişş eğlenirdikkk.. bnde dansı çokk sewiorumm szn oarçanızı dinleyipp dans ediorumm gün boyuuuuu....Very Happy:D:D okulum da açılıo ya bn daha nasıl dans etcemm ya:(Sad

FUNDA KILIÇ Kimdir
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Funda Kılıç Stüdyo Performanı
» DJ Sahin & Falcon feat. Funda - Birini Biraktim (hosted by Mc Sermon)
» DJ Sahin & Falcon feat. Funda - Birini Biraktim (hosted by Mc Sermon)
» MC Sermon Kimdir
» DJ SAHiN Kimdir